Ne Yaparız

Yazılım Geliştirme

Pandora Bilişim web yazılımında ciddi bir deneyime sahiptir. Uluslararası firmalara büyük projeler gerçekleştirmiş, önemli portal yaratımlarına imza atmıştır. Pandora özellikle PHP-MYSQL ikilisi üzerine uzmanlaşmış bir ekip barındırmaktadır. Ancak istenirse diğer dil veya veritabanları üzerine de çalışılabilmektedir.

Web sayfası veya büyük portal olmasına bakılmaksızın, her projede yazılımlar web sitesine özel hazırlanmakta ve kesinlikle hazır veya paket kodlar kullanılmamaktadır. Dinamik web siteleri – yaratılan yönetim paneli ile müşterilerimiz tarafından rahatlıkla güncellenebilmektedir.

Hazır web sitesi kurulumu veya onların üzerine yazılım eklemeleri firmamız tarafından yapılmamaktadır. Pandora, sadece kendi yazılım geliştirmelerine destek vermektedir.

Web Sitesi Dizaynı

Tasarımlar, kurumsal ve kişisel web siteleri için ayrı ayrı değerlendirilir. Önemli olan müşterilerimizin beklentileri ve kurumsal kimliklerini sayfalarına yansıtabilmektir. Yüz yüze ve çevrimiçi yapılan görüşmelerde ihtiyaçlar belirlenir ve ilk tasarım müşteri onayı alınacak duruma getirilir. Onay alındıktan sonra CSS ve diğer tasarım aşamaları sürdürülür. Pandora, Adobe’nin son sürüm araçlarını kullanmaktadır.

Tasarım çalışmalarının her aşaması müşteri onayı ile ilerletilir, gerekli görsel ve içerik istenirse tarafımızdan da oluşturulabilir. Ancak standart hizmet kapsamında site içi görsel ve içerik müşterimiz tarafından temin edilmelidir.

Kurumsal kimlik çalışmaları çerçevesinde istenirse Logo tasarım çalışmaları da deneyimli grafikerler tarafından yürütülür. Logo, markanın ayrılmaz bir parçası olduğundan tasarım aşaması dikkatle yürütülür.

EK HİZMETLER

Eğer müşterilerimiz tarafından talep edilirse, kurumsal marka geliştirme – içerik yönetimi – danışmanlık gibi hizmetler tarafımızdan sağlanabilmektedir. Ek hizmetlerin yanında bir çok projemizde standart sunduğumuz arama motoru optimizasyonu ve bazı durumlarda grafik geliştirmeleri de üretilen projenin yeni web standartlarını yakalayabilmesi için müşterilerimize sunulmaktadır.

Bizim için önemli olan, düşünülen projeyi ele aldığımız andan itibaren sizleri hiç yanlız bırakmadan, hayal edebildiğiniz her türlü hizmeti sunabilmektir.

Bizimle görüşmek ister misiniz ?

Bizimle çalışmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz ..

 

İletişim