Biz Kimiz

İlk Adımlar

Pandora Bilişim, 2004 yılında kurulmuş, genç ve dinamik kadrosuyla internet yazılımı, proje geliştirme, portal sistemleri kurulum ve yönetimi gibi uzmanlık gerektiren konularda en üst düzeyde ve kalitede hizmet vermeyi hedefleyerek, sistem alt yapısını buna uygun olarak hazırlamıştır.

Daha Sonra

Kişisel web sitelerinden başlayarak, büyük portallere kadar geniş bir yelpazede çalıştık. Kendimizi hep yeniledik ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdık.

Altın Örümcek web ödüllerini aldık, ama en önemlisi sizlerin kalbini kazandık. Samimiyet ve sıcakkanlılık bizler için hep ön planda oldu, kurumsal tavırlarla göz boyamaktansa, yanınızda iş partneri olmayı tercih ettik. Maceramız devam edecek : ))

 

Yaratıcı Fikirler

Projelerinize yaratıcı fikirler sunmaya bayılırız. Sizin fikirlerinizi benimserken, kendi tecrübemizi işinizle birleştirmek bizim için büyük bir zevk…

Gelişmiş Teknoloji

Projelerimizde gelişmiş teknolojileri kullanırız. Güncel ve yenilikçi yazılımları takip ettiğimiz için eskide kalmazsınız…

Hızlı Destek

Bir projenin hayata geçirilmesi kadar, sonrasında destek alabilmek de çok önemlidir. İş partneriniz olarak her zaman yanınızdayız…

Açık İletişim

İletişim kurmaktan kaçınmayan, vizyonunu dürüst ve güvenilir bir odağa yerleştirmiş kişileriz. Açık ve net olmak, en önemli önceliklerimizdendir..

Misyonumuz

Pandora Bilişim Hizmetleri olarak misyonumuz, müşterilerimizin teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve interneti etkin şekilde kullanarak, yeni pazar anlayışını düşüncelerine oturtabilmektir.

Pandora, kaliteli görsel tasarımlarını rekabetçi fiyatlarla sunmak, müşterileri için son derece değerli olan projeler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve yapılan her işte yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmek için yola çıkmıştır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizle aramızdaki bağlarımız bizim başarımızın en önemli nedenlerinden biridir. Bu yüzden proje sahiplerinin istekleri ve hedefleri Pandora için her zaman en önde olmuştur. Web standartları içinde hayalleri gerçekleştirmek için yola çıkan firmamız, sadece verdiği kaliteli hizmet ile değil, oluşabilecek problemlere karşı aldığı önlemler ve çözüm odaklı müşteri memnuniyeti anlayışıyla da bir öncü olmayı istemektedir.

Proje Geliştirme

Bizim için projenin başarıya ulaşması; içeriğin anlaşılır olmasına, ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına ve içerik ile tasarımın uyumlu olmasına bağlıdır. Aynı zamanda, projenin müşteri kimliğini yansıtması, tasarımın güncellenebilir ve gelişmeye açık olması da öncelikli hedeflerimizdendir. Bu kapsamda ürettiğimiz işlerde kalite, sadelik ve anlaşılırlık ön planda olmaktadır.

Projelerimizde Php-MYSQL programlama ve veritabanı uygulamaları tasarım çalışmalarına entegre edilmektedir. Pandora’nın uluslararası firmalar ile yaptığı başarılı çalışmaları, internet programlama üstüne tecrübe edinmesini sağlamıştır.

Bizimle görüşmek ister misiniz ?

Bizimle çalışmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz ..

 

İletişim